שירותי IT לארגונים ועסקים

קלאוד ליס מספקת מגוון רחב של פתרונות בתחום המחשוב לכל ארגון בכל גודל ובכל מקום בארץ. בכל ארגון קימות היום מערכות מחשוב, הן בענן והן בארגון עצמו. עלויות התחזוקה למחשוב בעסק ולשירותי הענן אינן זולות, במיוחד כאשר מחזיקים אנשי IT בארגון. תפעול של צוות המתמחה במערכות המחשוב אינו זול, החל ממנהל רשתות ועד למנהל מחשוב וענן. ארגונים מגלים כי מיקור חוץ של שירותי המחשוב והענן הופך את התפעול לזול משמעותית באמצעות החיסכון בכוח אדם בארגון, חיסכון בתחזוקת מערכות ורכישת ציוד מחשוב לשדרוגים הנדרשים מפעם לפעם במערכות המחשוב. צוות התמיכה של קלאוד ליס זמין תמיד עבור הארגונים לתמיכה טכנית מרחוק וגם בהגעה של טכנאי לארגון לפי הצורך, בזמן הקצר ביותר שניתן עם הפתרון המהיר ביותר.

החל מ
179 / לשעה לפני מע"מ
עסקים בכל גודל ובכל הארץ

כיום, גם בעסקים קטנים, נדרש צוות IT אשר מומחה בתחומים שונים כגון: שרתים, בסיס נתונים, אבטחת מידע, תחזוק תחנות העבודה בעסק, מערכות הטלפוניה, התוכנות המשמשות את העסק מדי יום ועוד לא מעט תחומים חשובים מאוד וקריטיים בתחום המחשוב בעסק. תפעול של צוות מתמחה זה עניין לא זול, כמו כל עובד, גם איש מחשוב דורש משכורת, נסיעות, ביטוח לאומי ועוד לא מעט הוצאות מסביב, לעומת זאת, מיקור חוץ של תחומי המחשוב מוזיל באופן משמעותי את עלויות התחזוק. בשביל זה אנחנו כאן, המומחים של קלאוד ליס יפתרו לכם את כל הבעיות, גם מרחוק וגם בהגעה לעסק, אנשי מחשוב ומנהלי מערכת מומחים בתחומם, מהנדסי רשתות ואנשי תשתית, כל אלו ייתנו לכם את השירות כאשר יחד עם כל השירותים מסביב, עדיין ההוזלה ניכרת משמעותית מתפעול צוות IT בעסק.

היתרון בשירותי IT עם קלאוד ליס

  • הכל במקום אחד
החל משירותי ה-IT, שירות הענן, מכירה של ציוד מחשוב ו-IT וגם אינטרנט בתשתיות הסיבים העסקיים של ספקיות הסיבים בישראל.
  • זמינות של אנשי המקצוע
אנשי המקצוע של קלאוד ליס זמינים לשירותכם בכל זמן עם כונן לילה לתקלות דחופות שאינן יכולות להדחות גם לבוקר.
  • אספקת שירותי ענן בנוסף ל-IT
קלאוד ליס במקור הוקמה כחברה המתמחה בשירותי ענן, עם הזמן החברה התקדמה והחלה לשווק עוד פתרונות. עם שירותי ה-IT של קלאוד ליס, ניתנת הנחה משמעותית לשירותי ענן.