אנחנו מייצרים לכם את השקט

    קלאוד ליס הוקמה בשנת 2013 ופועלת כחברת ענן המתמחה בתחום הענן לבודדים ועסקים החל ממשרדים ועד לסטארט-אפים קטנים וגדולים. קלאוד ליס מפעילה כיום 3 אתרים בישראל ועוד 3 בחו"ל לאירוח ואחסון של שירותי ענן וכן גם שרתים ייעודים ומערכות פיזיות הדורשות מקום וזמינות באמצעות חוות שרתים. בתחילת שנת 2022 קיבלה קלאוד ליס רישיון ספק אינטרנט ממשרד התקשורת, קלאוד ליס עושה שימוש ברישיון על מנת להאיץ את הרשת שלה באמצעות החיבור הישיר לצומת האינטרנט הישראלי(IIX) ובכך מורידה את זמני התגובה של שרתיה ברחבי הארץ.

    תחומים נוספים בהם עוסקת קלאוד ליס בנוסף לשירותי הענן הם שירותי האירוח בחוות השרתים, שירותי הגיבויים, רוחבי פס בקצבים גבוהים בחוות השרתים, שירותי מחשוב ו-IT לארגונים בארץ, שירות בלעדי להגנה ממתקפות DDoS, ניהול והקמת תשתיות באתר הלקוח ועוד לא מעט שירותים משלימים אותם מכסה קלאוד ליס באמצעות חברה אחת.

במה אנחנו מובילים?

  • שירותי המחשוב
החל מהחלפת עכבר שנהרס לכם, דרך המחשב עצמו ואפילו את התשתית כולה, בקלאוד ליס אנחנו יודעים לנהל את כל שירותי המחשוב שלכם מבלי שתצטרכו להחזיק איש IT במשרה בחברה.
  • שירותי האירוח
החל מאתר בודד, דרך כמות של אתרים ועד לאירוח שרתים פיזיים מסביב לעולם. בקלאוד ליס תוכלו לארח את השרתים שלכם באחד מהמיקומים הרבים שלנו מסביב לעולם.
  • שירותי הענן
קלאוד ליס כשמה היא חברה ענן במקור מה שהופך את הענן שלנו למרכז העניינים והמוצר בו אנחנו הכי מתמחים, החל ממכונות קטנות לעסקים קטנים ועד לשרתי טרמינל כבדים וגדולים בענן.

הספקים והשותפים העסקיים שלנו

את הציוד, הספקים וגם השותפים העסקיים שלנו בחרנו בקפידה רבה ודגש על איכות, שירות ואמינות גבוהה