הגנה מתקדמת ממתקפות DDoS

קלאוד ליס מציגה את הפתרון המתקדם ביותר להגנה ממתקפות למניעת שירות (DDoS) בישראל! החל מאתר בודד, דרך שרתים וירטואלים ועד להגנה על רשת שלמה.
עם ההגנה המתקדמת שלנו תוכלו להמשיך ולעבוד ללא הפרעה גם במהלך מתקפות כבדות על השרתים. ההגנה שלנו פותחה לאחר מחקר מעמיק על מתקפות מהסוג החמור ביותר ושיטות ההתמודדות השונות שקיימות. התעבורה הזדונית אינה מגיעה אל השרת ונשארת הרבה מחוץ לרשת שלנו בעוד שהשמתמש הלגיטימי מגיע לאתר ללא כל הפרעה. היתרון הכי חשוב בהגנה שלנו הוא שהחסימות לחו"ל מתבטאות רק במתקפות שהמערכות שלנו אינן יכירו או יצליחו להתמודד, והכמות? שואפת ל 1% בודד של מתקפות. ההגנה שלנו יודעת להתמודד עם 99% מסוגי המתקפות הקיימות כיום, וגם כאשר נתקלים באחת חדשה, המערכת תדע לזהות כי מדובר במתקפה חדשה ותתריע למומחים של קלאוד ליס שילמדו את המערכת להתמודד גם עם המתקפה החדשה.

החל מ
149 / לחודש לפני מע"מ
הכי מעניין, איך בעצם הפתרון עובד?

    פיתחנו מערך כפול של הגנה, אחת ברשת ואחת עוד לפני הרשת והקווים הפנימיים בחוות. לפני שהתעבורה מגיעה לרשת, המערכת שלנו תנטר את התעבורה ותסנן את התעבורה הזדונית שמנסה להיכנס לרשת, את התעבורה הזדונית אנחנו מפנים למערכות שלנו שיספגו אותה ועל הדרך מלמדים את המערכות להכיר דברים חדשים במידה וקיימים באותה מתקפה.

    הנתון המעניין והחשוב הוא כמה ההגנה שלנו יכולה לספוג, ההגנה שלנו יודעת לספוג מתקפות עד ל 1.2Tbps ובלי שיורגשו בכלל בשירות.

עוד קצת פרטים על ההגנה המתקדמת שלנו

  • ניתוח המתקפה ולמידה עצמית
המערכת שלנו יודעת לזהות מתקפה שונה גם אם הצוות לא זיהה אותה, המערכת תדע לחסום ולהתריע למומחים שלנו על מתקפה מסוג חדש שזוהה ואלו יוכלו להתחיל וללמוד וללמד את המערכות להתמודד גם איתה.
  • ההגנה המתקדמת ביותר בישראל
באמצעות חקר על מגוון רחב של סוגי מתקפות, יצרנו את ההגנה המתקדמת ביותר בישראל שתדע לזהות 99% מהמתקפות הקיימות.
  • זיהוי מהיר ביותר
מרגע תחילת מתקפה ועד לכניסה ההגנה לפעולה, לא תחלוף יותר מאלפית השניה(1ms) וההגנה כבר תסנן תעבורה שאינה לגיטימית.